Клінтон чи Сандерс: прогнози та дебати американських політиків

1.6т

Текст перекладено спеціально для сайту "Обозреватель". Оригінал на Huffington Post.

На американській політичній арені розгорілись справжні дебати. У США стартують праймериз - внутрішньопартійні вибори, в яких беруть участь 12 республіканців та троє демократів.

Не зважаючи на те, що часу до виборів лишається все менше, Клінтон висловлюється, м’яко кажучи, сміливо.

"Ми знаходимося на правильному шляху. І ні в якому разі не треба змінювати курс", - заявила політик.

У той час, як усі кандидати, без виключення, демократи та республіканці, нарікають на хаос в країні, Клінтон називає себе "берегинею споконвічних цінностей".

Найголовніше для Клінтон – залучитись підтримкою штату Айова, який займає ключове місце в американській політичній системі. Уже не вперше, будь-який нікому не відомий кандидат, заручившись підтримкою мешканців Айови за одну ніч стає зіркою США і, фактично, конкурентам вже не вдасться обігнати новоспеченого лідера.

Хіларі чудово пам’ятає вибори 2008 року. У той час вона займала лідируючі позиції в усіх штатах, крім Айвони, де на першій позиції опинився Барак Обама, котрий, можна сказати, забрав перемогу у Клінтон з рук.

В так званому "Серці Америки" сьогодні починаються вибори. Всіма силами, політик намагається виправити ситуацію, аби історія в Айвоні не повторилась. Згідно з останніми опитуваннями, тут за Клінтон готові проголосувати 45% демократів. Її основний конкурент Берні Сандерс відстає на 3 відсотки.

45-річний адвокат із Клайва Росс Джонсон заявив, що Сандерс відрізняється від інших претендентів. Він достойний кандидат, але сам юрист голосуватиме за Клінтон. "Моя дружина і син збираються віддати свої голоси Берні, але я прагну бачити президентом Хіларі", - зізнався Джонсон.

Страховий агент із міста Де-Мойн підкреслив, що Хілларі знає, як досягнути результатів.

"Ідеї Берні мені чимось нагадують не синицю в руках, а журавля у небі. Але він ніколи не зможе піти проти Конгресу, завжди чекатиме згоди. А Хілларі – запросто. Це жінка, яка вміє доводити справи до кінця".

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги