Україна зробила безпрецедентний стрибок вперед

30.7т

Разом з Dmytro Shymkiv провели дуже важливу зустріч з послами G7, представниками ЄС, МВФ, Світового банку, Європейської Бізнес Асоціації. Говорили про те, що Україні вдалося зробити за останні два роки, та про те, що не вийшло.

Незважаючи на найгірші в світі стартові позиції і важкі політичні та економічні умови, наша країна змінюється, і за час, що минув після Революції Гiдностi, вона зробила безпрецедентний стрибок вперед. Безумовно, ми встигли провести не так багато реформ, і не кожну з них можна вважати успішною. Але ми робимо навіть більше, ніж можемо, і це - тільки початок.

Мій головний меседж на сьогоднішній зустрічі полягав у тому, що Україна до 2013 року і після - це дві різні країни, що ми працюємо над тим, щоб змінювати не прiзвища, а інститути, всю систему. Іноземні дипломати не тільки високо оцінили нашу роботу але і поділилися зауваженнями і спостереженнями. Рiвень їхньої обізнаності про стан справ в Україні вкрай високий. Посол Японії пан Сумi звернув нашу увагу на повільну реформу системи охорони здоров'я. Посол Великобританії Джудіт Гоф розповіла про своє бачення реформи митниці. А посол Німеччини Крістоф Вайль зазначив, що реформи повинні бути якісними і швидкими - українці повинні мати можливість їх "відчути і потримати". Крім цього, дипломати також проявили велику зацікавленість в питаннях приватизації, інвестиційного клімату та виборчої системи в Україні, зокрема - в організації роботи ЦВК.

Вдячний друзям України за цікаву та корисну дискусію, за їх зауваження і поради.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости