У куточку мироточила ікона Путіна і всі були щасливі...

15.8т

В Росії потроху з'являються внутрішні проблеми, які вже несила приховати навіть російському агітпропу. Про це можна говорити з огляду на щоденні несанкціоновані мітинги обдурених вкладників банків, збанкрутілих іпотечників, фермерів, далекобійників, etc.

А якщо ще врахувати останні дивні одкровення російського Прем'єра Медведєва, то стає зрозумілим, той вислів "Грошей немає, але ви тримайтесь там" відноситься не тільки до кримської пенсіонерки, але й до всього російського народу.

Не сказати, що у Кремлі до такого сценарію не готувалися. Заздалегідь був прийнятий пакет, антитерористичних за формою та антинародних за змістом, законів. Ще раніше Путін створив Нацгвардію, наділив її майже безмежними повноваженнями, передав на баланс техніку і зброю, та дозволив всім цим приладдям користуватися проти власного народу, який вже потроху починає виходити на вулиці...

А все так добре починалося: була перемога на Олімпійських іграх, Крим "повернувся" до "рідної гавані", Іскандери сміялися, впроваджувалось "імпортозамєщєніє", нафта текла рікою, співав про березки Росторгуєв, десь у куточку тихенько мироточила ікона Путіна і всі були щасливі.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости