Як там Львів? Як там Форум?

Чудово! Просто чудово!

Львів і Форум нагадують великий двоповерховий екскурсійний автобус, який на хвильку пригальмував десь на узбіччі великого европейського тракту в мальовничих передгорах. Ноги розім'яти, з'їсти по канапці, піти попісяти, залишити своє на батьківщині, перед тим, як в'їхати в єврозону, заглянути в найближчу газетну ятку, купити в дорогу кросворди, молитовники, набір відкриток з видами собору святого Юра (мовляв,і ми були тут), дорогезний збірник старовинних рецептів тещі на юбілей в подарунок і копійчану книжку того - як його? - того придурка? мала, ти не будеш то читала, давай скоренько по пиві, хочеш жуйку? диви, яка пішла!

Чудово! Просто чудово!

На першому поверсі їдуть статечні городяни: польська, німецька, гебрейська, російська, з середини української пролуплюються на світ у вишиванках, в сутанах, в майках хутін пуйло і просто внутрішні заробітчани, яким аби прогодуватися, тому з призирством дивляться на всіх, і всі на них дивляться зі зневагаю, яким по х*р, якою мовою говорити, в шо вдягатися.

Чудово! Просто чудово!

Вчора в церкві здавали по сто гривнів на поранених, хто зна, де ті гроші підуть, хліб подорожчав, всьо подорожчало, донька пише, шо в них в Іспанії там теж біда, я піду за Ляшка, - каже істерична пані, яка досі нервово виминала в пальцях пластмасового Ісуса, поки не відломила йому руку разом з перекладиною і голосним хрустом, не переживайте, - каже друга, я якось Ісусу голову відірвала, потім посадила на клей, я б також пішла, не беруть, - каже молодиця і наче ненароком торкає сусіда за матню, пасажир навпроти дивиться на це і внутрішньо спльовує, де той шенген? он там, за отим горбом.

Чудово! Просто чудово!

На другому поверсі їде наша молодь, наша юнь, наша надія і сподівання, усе це задля них, регочуть, співають, списуються вконтакті, їдять морозиво, доїдають мамині книдлики, ні про що мріють, ні про що фоткаються, попереду - ціле життя! всі щасливі, у всіх чудове майбутнє.

Осінь. Сонце. Всі пасажири зайняли свої місця.

Тим часом з гори із-за повороту вже мчить військовий камаз на чорних номерах на повній швидкості, завантажений бетоними плитами, у водія вибухом відірвало обидві ноги, авто без гальм. Голова загиблого солдата схилилася на кермо, флаксони ревуть, наче ієрихонські труби.

Третя пополуднюю.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости