В Києві відкривається розкішний FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV

360

У березні 2012 року в Києві відкривається розкішний п'ятизірковий готель Fairmont Grand Hotel Kyiv, розташований на вул. Набережно-Хрещатицькій, 1А. Проект реалізовано за чотири роки міжнародним готельним оператором Fairmont Hotels & Resorts та українською девелоперською компанією «Ярославів Вал».

Fairmont Grand Hotel Kyiv розташований у самому серці історичного Києва – на Подолі, на березі Дніпра. Це унікальна архітектурна будівля у строгому класичному стилі, що складається з 12 поверхів. У готелі 258 номерів, з них 35 номерів-люкс, а також президентські та королівські апартаменти. До інфраструктури готелю входять ресторани, бари, SPA-салон, конференц-зали, бальний зал та Атріум.

Міжнародний готельний оператор Fairmont Hotels & Resorts гарантує бездоганний сервіс світового рівня, який протягом століть приваблював зіркових гостей, королівських осіб, президентів, прем'єр-міністрів та інших високоповажних персон у багатьох країнах світу. Готелі Fairmont у різний час відвідували Чарлі Чаплін, Генрі Фонд, Енді Воргол, Клод Моне.

У готелі Fairmont The Queen Elizabeth у Монреалі в 1969 році зупинявся Джон Леннон з дружиною Йоко Оно, де вони провели свій знаменитий семиденний «постільний протест», а в 1953 році в готелі Fairmont Banff Springs знімалася Мерилін Монро для епізодів фільму «Річка, що не тече назад».

Запрошує відомих та уславлених гостей до київського Fairmont Grand Hotel Kyiv оператор за допомогою ексклюзивних сервісів, обов'язкових для готельних комплексів рівня люкс. У готелі також діє спеціальна програма для найвимогливіших відвідувачів – клуб «Fairmont Gold», що включає персоніфіковане обслуговування, наявність приватної рецепції, окремий поверх та комфортабельні ресторанний і камінний зали з бібліотекою.

У червні 2012 року Fairmont Grand Hotel Kyiv буде готовий прийняти найбільш високоповажних гостей головної події року в Україні – Євро-2012 і запропонувати їм сервіс найвищої якості. Окремим напрямком роботи готелю стане організація приватних подій і свят категорії ультра-люкс для киян та гостей міста.

Керівництво готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv накреслило для себе амбітні завдання і розраховує на проведення знакових міжнародних конференцій та заходів. Варто зазначити, що готелі мережі Fairmont часто ставали місцем проведення найважливіших подій, і саме в The Fairmont San Francisco у квітні 1945 року було підписано Статут ООН.

Генеральний директор готелю, пан Крістоф Г. Гангстер: «Бренд Fairmont – це історія світового готельного бізнесу, ми пишаємося перлинами нашої мережі: The Savoy в Лондоні, The Plaza в Нью-Йорку та багатьма іншими. Ми переконані, що в Києві Fairmont Grand Hotel Kyiv підтвердить репутацію мережі Fairmont і стане таким же культовим місцем, як інші знамениті готелі мережі. Втілюючи проект готелю в Києві, ми дотримувалися найсуворіших стандартів. Наша філософія побудована на трьох основних складових: автентичність – відповідність національній специфіці регіону, високий рівень сервісу та позиція лідера – бути найкращими і надавати нашим клієнтам розкішні умови по всьому світу».

Читайте все новости по теме "Семейный туризм" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель LifeStyle" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости