Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости тенниса

Україна - Польща. Рахунок рівний - 1:1

70

1:0

Юліана Федак, приклавши чимало зусиль й продемонструвавши велику волю до перемоги, зуміла здолати опір полячки Марти Домашовської.

Перший сет почався для українки з дуже неприємних - 0:3. Суперниця грала просто блискуче, і Юліана у стартових геймах ніяк не могла знайти протидію. Але, на щастя, Федак, як справжній професіонал, не склала зброї і продовжувала шукати шляхи до перемоги. Українка вирівняла становище у партії і все вирішалось на тай-брейку. У 13-му геймі Юліана вирвала перемогу - 7:3!

У другій партії знову тенісистки визначали переможницю на тай-брейку і знову перевага тут була на боці Федак - 7:5! На цьому турнірі Юліана виграла усі свої чотири одиночні зустрічі! Блискучий результат!

1:1

Збірна Польщі зрівняла рахунок у матчі. У протистоянні українки Альони Бондаренко та полячки Агнешки Радванської сильнішою була суперниця Альони.

Радванська перемогла у двох сетах - 6:4, 6:3 і зрівняла загальний рахунок. У матчі Україна - Польща - 1:1. І долю всього турніру для нашої збірної вирішить парний поєдинок, що розпочнеться за півгодини.

Наши блоги