Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Суркис "правит как хочет, а не как нужно"

44

Cьогодні відбулась прес-конференція за участю генерального директора ФК "Карпати" Олександра Єфремова та начальника юридичного відділу ФК "Карпати" Вадима Ладницького з приводу оскраження клубом рішення КДК ФФУ у спортивному європейському суді в Лозанні (Швейцарія).

Основні тези представників ФК "Карпати":- Коли нам оголошували вирок, не було жодного аргументу, а лише емоції. І саме тому ми прийнял рішення подавати до спортивного суду в Лозанні.

- Ми обурені подвійними стандартами, які існують в українському чемпіонаті, та відсутністю правосуддя. Футбол існує для вболівальників, та глядачів, а не для "підкилимних" ігор.

- Наступного дня після заяви с проханням про перенесення гри почався шалений тиск на громадськість і пресу. Пан Стороженко, який в своєму інтернет виступі –

а підтвердили, що це був саме його ай-пі, тобто саме він казав – зауважив, що це їх достойна відповідь людям з ПФЛ.

- Несенюк (журналіст "Спорт-експреса в Україні") задает провокационный вопрос президенту УЕФА у трапа самолета "Если 7-8 человек, больны…" Во-первых не 8, а больше; во-вторых одной болезнью… Они думают: "И если мы подтираем кому-то зад и давим на "Карпаты"…Но есть мнение президента УЕФА, что мы делаем это правильно" – это тоже Стороженко себя так ведет.

- Я глубоко уважаю президента федерации, он очень много сделал для того, чтобы в Украине был футбол, но то, что он не контролирует ситуацию внутри – это пример того, как футбольний чиновник правит как он хочет, а не как нужно – это вредит футболу.

- Чемпіонат наш – це зараз суцільний скандал. Я не розумію, як до цього довели. А Григорій Михайлович усміхається і говорить, що в нас все є, все гаразд…

Наши блоги