Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Другие виды спорта

Воронин, Езерский и Тимощук о Фарерах

56

Андрій ВоронінЧесно зізнатися, - я на таких полях взагалі не пам’ятаю чи грав коли-небудь. Поле не відповідало ні європейському рівню, ні, навіть, рівню відбірного турніру. Щодо команди, - то Фарери всі також побачили... Я думав таких слабких команд у Європі вже не лишилось. Але вона в нашій групі і тому нашим завданням було взяти 3 очки. І тим було б гірше для нас і соромно, якби ми тут зіграли унічию. Найголовніше – досягли результату і зараз удома готуємося на Литву. В Одесі у нас дуже серйозна та відповідальна гра. Сподіваємося, що там також візьмемо три очки і продовжимо нашу результативну ходу.

- Ти вперше будеш грати у рідному місті в Одесі, такого ще не було?- Справді - це перший матч для мене у Одесі і я з нетерпінням чекаю цього поєдинку. Приїду додому і зіграю на своєму стадіоні – це для мене буде великим святом.

- А що там з голом – проясни ситуацію, коли ми вдруге взяли ворота фарерців?- Гол забив Олег Гусєв. Навісив з лівого флангу м’яч у штрафний майданчик Андрій Несмачний і я головою зіграв у м’яч уздовж воріт. Олег Гусев м’яча переправив у сітку воріт, куди він у підсумку й залетів.

Володимир Єзерський- Головним завданням у цій грі було здобуття трьох очок. Ми прекрасно розуміли, що будуть дуже погані умови. Щодо забитого м’яча, то тренер перед грою мені дав чітке завдання під час стандартів підключатись до атаки. Ось в одному з епізодів так і вийшло – чудова передача Максима Калениченка, у мене був час прийняти, я це зробив і пробив по воротах.

- Литва буде сильнішим суперником і перемогти її буде куди важче навіть на гарному полі в Одесі?- Литва значно сильніший і серйозніший суперник. Прилітаємо до Києва і відразу починаємо вивчати його докладно.

Анатолій Тимощук- Сьогодні суперник був не рівня нашій сильній групі, але все рівно, на такому полі деякі технічні і швидкі наші гравці не мали переваги. Поле нівелювало їхній клас. Але все рівно, ми забили м’ячі і мали вдосталь моментів, щоб їх реалізувати ще в першому таймі.

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

Наши блоги