Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Микола Томенко: Верховна Рада ухвалить Закон про "Євро-2012"

104

Підсумовуючи результати громадського обговорення урядового законопроекту "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко висловив переконання у тому, що відповідний Закон щодо проведення "Євро-2012" буде ухвалений парламентом у необхідні терміни.

"Цей законопроект обов’язково буде прийнятий, аби виконати вимоги Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) щодо проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу у нашій країні", - зазначив Микола Томенко.

Під час слухань було висловлено ряд застережень стосовно необхідності зміни чинного законодавства в частині візового режиму, митних процедур, інтелектуальної власності, механізму продажу квитків на змагання тощо. Крім того, Микола Томенко запропонував уточнити економічне обґрунтування даного законопроекту, в якому передбачений дохід державного бюджету у розмірі 456 мільйонів гривень, що є досить незначною сумою в порівнянні з прибутками інших європейських країн, які раніше проводили такі заходи.

"Тому законопроект про організацію та проведення в Україні "Євро-2012" необхідно невідкладно приймати у першому читанні, уточнивши майбутні джерела і розміри прибутків, які отримає Україна від проведення цього чемпіонату, а потім - перед прийняттям Закону у другому читанні і в цілому - детально доопрацювати його за участі профільного комітету, Кабінету Міністрів та експертів", - підсумував заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко.

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

Наши блоги