Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Ващук та Січкар - найвпізнаваніша футбольна родина України

112

За опитуванням телеканалу 2+2 пара Влад Ващук та Маргарита Січкар стали найвпізнаванішою футбольною родиною України. А чи знає все Влад про свою дружину Риту? Таке запитання поставили автори програми "БолФут", що виходить в неділю о 18:45 на 2+2 безпосередньо перед футболом "Динамо" - ПФК "Олександрія". Відповідь - ні, тому що вони живуть як Містер та Міссіс Смітт - навколо подружжя самі таємниці. Телевізійники поставили подружжю окремо кожному ті самі запитання і злічили відповіді. Виявилося, що Влад не знає і половини про свою половинку. І лише на екрані вперше розкрив таємниці спільного життя!

Проте Інша справа родина Кравченків. Дійшло того, що вони впали у дитинство і разом грають у комп'ютерні приставки, при чому розігрують матчі, які мають відбутися невдовзі. Україна - Німеччина вгадали? Букмекери не радять розголошувати, проте "БолФут" дізнався!

Однак справді виділитися вдалося Сашку Романчуку з "Металіста". Подивіться, який будинок він відгрохав під Києвом, там і Ващуки, і Кравченки і навіть вся збірна України може розміститися. "БолФут" - футболісти тішаться, нарід не плаче.

Подпишись на Telegram-канал и посмотри, что будет дальше!

Наши блоги