Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Новости футбола

Львівський стадіон

151

КЛЮЧОВІ ЦИФРИ

Загальна місткість стадіону: 33 400 місць

450 місць для VIP- гостей

Архітектурні особливості

Згідно проекту, на околиці Львова, на ділянці у 9 гектарів буде збудовано стадіон 5-го покоління - один із найсучасніших в Європі. Він відповідатиме новим вимогам УЄФА до стадіонів, які передбачають розвиток нових технологій у будівництві , інформаційній та цифровій сферах, а також новим вимогам щодо комфорту вболівальників.

Розробником проекту стадіону виступило "Конструкторське бюро Альберта Віммера", яке проектувало стадіони для проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2008-го року в Австрії, а також будує стадіон у Варшаві до Євро-2012. Разом з австрійцями працювала львівська фірма "Арніка".

Дизайн стадіону – легкий і сучасний. Загальна місткість – 33 тисяч місць, із яких приблизно 300 місць – для почесних гостей у VIP-зоні на третьому рівні та близько 150 місць в зоні скайбоксів на четвертому рівні.

Львівська арена матиме три поверхи. На першому буде розміщений підземний паркінг, два інші – для двоярусних трибун, VIP-сектору та допоміжних приміщень.

Конструкція глядацьких місць створює максимальний ефект присутності глядачів на полі. Чудову видимість поля забезпечує відсутність "мертвих" зон та сучасне освітлення, що забезпечує якісну відеозйомку. Усі глядацькі місця будуть під накриттям, частина навісу буде прозорою, що зроблено для безперешкодного росту газону.

Західна частина львівського стадіону довжиною 215, 7 м вміщуватиме: конференц-зали; VIP-клуби, галереї та ресторани (1 260 м²); обладнаний медіа-центр (640 м²); різноманітні навчальні центри (280 м²); адміністративні приміщення (780 м²); офіси із рестораном (1 050 м²) тощо. Для персоналу сфери обслуговування і VIP-гостей виділено 1 593 паркувальних місця. Територія для фургонів і автомобілів теле- та радіокомпаній становитиме 6 000 м².

Для безпеки глядачів на стадіоні використовуватимуть найновіші протипожежні системи, системи безпеки відповідно до європейських норм щодо стадіонів такого рівня.

Центральний прохід на стадіоні обладнаний таким чином, щоб там можна було розмістити заклади громадського харчування, і водночас він є важливою ланкою у системі безпеки, бо дозволяє швидко евакуювати глядачів.

Для автомобілів людей з обмеженими можливостями передбачені окремі місця на стоянках, а з північного боку арени буде система пандусів. Підніматися на верхні сектори інваліди зможуть спеціальними ліфтами. Також для неповносправних буде передбачено кілька частин в секторах — по 50 місць, деякі з них - у перших рядах.

Стадіон відповідатиме всім функціональним вимогам УЄФА, зокрема, за системами освітлення, звуку, устаткування телекомунікацій, системою безпеки і доступу. Стадіон матиме два відео-екрани - на північній та на південній стороні.

Генеральний проектувальник: "Конструкторське бюро Альберта Віммера" (Albert Wimmer ZT Gmbh, Відень), архітектурне бюро "Арніка" (Львів)

Генеральний підрядник: ФПГ "Альтком"

Введення в експлуатацію - 29 жовтня 2011 року

Веб-камера

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Читайте все новости по теме "Евро-2012" на OBOZREVATEL.

Наши блоги