, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Сорочинський ярмарок отримає міжнародний статус

91

Цьогорічний Національний Сорочинський ярмарок відбудеться у Великих Сорочинцях з 20 по 25 серпня.

Ярмарок отримає міжнародний статус, адже організатори дійства плідно співпрацюють із Європейським банком реконструкції та розвитку. У майбутньому вони розраховують на потужні інвестиції та участь іноземних партнерів. За рекомендаціями експертів цієї світової організації планують на території Великих Сорочинець ефективніше використовувати ярмаркову площу, проводити одразу кілька заходів. Вже цього року очікують, що гостей з інших країн буде значно більше. В облаштування території планують вкласти понад мільйон гривень. Наразі будують новий вхід, арку, облаштовують нове містечко для народних майстрів. Паралельно проводиться реконструкція торговельних павільйонів, старої арки, доріг, водогону та зовнішнього освітлення.

Попри осучаснення ярмаркової території, створення нових зручностей як для учасників, так і гостей ярмарку, дійство не втратить свого національного колориту. На самому ж майдані ще восени посадили сотні саджанців плодових дерев. З часом вся площа нагадуватиме потопаюче в зелені українське село XVIII – XIX століття. Подбали і про популяризацію народних традицій і звичаїв.

За словами керівника проекту "Сорочинський ярмарок" Світлани Свищевої, весь час на сценах ярмаркової площі виступатимуть як відомі професійні артисти, так і фольклорно-етнографічні самодіяльні колективи. У рамках Сорочинського ярмарку планують показати українське весілля, українські вечорниці та майстер-клас з приготування української їжі. Також планують організувати майстер-класи майстрів народних промислів.

Ще що радує, за словами організаторів ярмарку – ціни для торговців будуть на рівні минулорічних.

ДОВІДКА Національний Сорочинський ярмарок традиційно проводиться в серпні у селі Великі Сорочинці (Миргородський район, Полтавська область). За даними організаторів, щороку його відвідує більше мільйона гостей, 20-30 іноземних делегацій та сотні журналістів. З 1999 року ярмарку присвоєно статус Національного.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги