Фестиваль "З країни в Україну" - справжнє свято для патріотів

851

10 липня 2015 року команда фестивалю "З країни в Україну" вирушила у подорож кількома містами Харківської області, щоб подарувати свято людям. У складі команди волонтери з 24 міст - українські артисти, народні умільці, представники давніх ремесел, викладачі з історії та культури України.

Фестиваль - це комплекс цікавих активностей, що проходять у містах впродовж усього дня, та розраховані на аудиторію різного віку. Наприклад, вдень на центральних площах міст проводилося багато різноманітних ігор для молоді та діток. А взявши участь у майстер-класі, кожен зміг відкрити для себе справжні українські ремесла і переконатись, що українські промисли - це не архаїзм, а цікаві, захоплюючі справи, що дозволяють розкрити таланти та отримати задоволення від процесу.

Так, дівчатка вправно опановували виготовлення ляльок-мотанок з тканини та ниток та випікання жайворонків з тіста. Хлопчики із захопленням вчилися різблярству й витинанню. А до писанкарства, народного розпису, ліпки з глини, народних танців та співів долучалися навіть старшокласники та дорослі.

Пізнавальною частиною програми були лекції з історії, культури, мистецтва та етнографії України від фахівців високого рівня - кандидатів історичних наук, викладачів з величезним досвідом та багажем знань. Зона відкритої бібліотеки була однією з найпопулярніших. Адже читання - улюблена справа людей різного віку. Всі бажаючі могли обрати книгу та безкоштовно забрати її, за однієї умови - переконати представника бібліотеки в тому, що вона дійсно потрібна, або ж принести свою книгу замість обраної.

Любителі красивих якісних знімків із задоволенням роздивлялись фотокартини українських митців. На фотовиставці були представлені кращі роботи з усіх куточків України. І кожен міг вкотре переконатися, якою різною та красивою є наша Батьківщина. Родзинкою програми став кінопоказ просто неба, що включав роботи проекту "Вавілон’13" - документальні сюжети про життя переселенців з Донеччини та Луганщини.

Вечірня програма включала концерт сучасних українських рок-гуртів "Nesprosta", "SWEETLO", "GO.A", Ірини Островскої, а також надзвичайно видовищне фаєр-шоу.

В рамках фестивалю артисти та народні умільці приділили увагу й тим, хто не зміг особисто відвідати фестиваль. Представники музичних гуртів організували виїзний концерт для постояльців Купянського психоневрологічного інтернату. А до чугуївського дитячого табору "Орленок" та Ізюмського дитячого будинку завітав майстер виготовлення народної іграшки, продемонструвавши діткам цілу колекцію цікавих експонатів.

"Наша мета - сприяти якісному оновленню країни, впливати як на кожну людину, так і взаємодіяти із суспільством в цілому. Ми всі хочемо зробити наше життя кращим, і почати ці зміни варто вже сьогодні",- зазначає Денис Блощинський, ідеолог всеукраїнського фестивалю "З країни в Україну".

Довідка про культурно-просвітницький фестиваль дружби "З країни в Україну"

Фестиваль "З країни в Україну" існує з 2014 року та має просвітницьке спрямування. Організатори фестивалю - Благодійний фонд "З країни в Україну", у складі якого волонтери з 24 міст України. За плечима Фонду такі успішні проекти, як освітній захід "Відкрий Україну" та благодійний рок-фестиваль "Музика Гідності". У 2014 році фестиваль відбувся у містах Донецької та Луганської областей. У планах на 2015 рік - Запорізька, Дніпропетровська, Харківська області.

Проведення фестивалю "З країни в Україну" у 2015 році стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст даного документу є винятковою відповідальністю Фестивалю "З країни в Україну" та не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Место:

Наши блоги

Последние новости