Депутати просять волинських телевізійників бути об’єктивними

332

В інформаційній передачі «Слово депутата» дії низки обранців громади висвітлюють в негативному ракурсі, подаючи недостовірні дані. В той час як інформаційні передачі, які транслюють за кошти громади, повинні висвітлювати події об’єктивно, правдиво та неупереджено.

Про це йшлося під час чергової сесії Луцької міської ради 25 травня.

Як повідомив Юрій Безпятко у своєму депутатському запиті, на Волинському телебаченні за кошти мешканців Луцька виходить передача «Слово депутата». В передачі, яка вийшла 5 травня 2016 року, зі слів Безпятка, є багато неточностей та перекручення фактів, інформація подана однобоко та необ’єктивно.

Безпятко пояснює, що дії одних депутатів висвітлюють в негативному ракурсі, подаючи недостовірні дані, а інших – в позитивному. В той час як інформаційні передачі, які транслюють за кошти громади, повинні висвітлювати події об’єктивно, правдиво та неупереджено, без надання симпатії будь-яким депутатам та політичним силам.

«Депутати мають різні точки зору, які треба поважати. Враховуючи вищезазначене, прошу не використовувати кошти громади для задоволення політичних амбіцій та донести до творчого колективу, що однобоке та упереджене висвітлення інформації є недопустимим», - заявив у своєму запиті до міського голови Юрій Безпятко.

Депутати підтримали запит колеги

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости