Минулоріч в Ужгородському архіві зберігалося понад 18 тис справ, віднесених до Національного архівного фонду

244

Програма потрібна для створення належних умов зберігання, примноження та використання документів Національного архівного фонду, розвитку міжнародної співпраці, впровадження у роботу архівного відділу передового європейського досвіду.

Передбачено зміцнення матеріально-технічної бази архівного відділу для забезпечення умов гарантованого збереження документів Національного архівного фонду України та соціально значущих документів; внесення до Національного архівного фонду країни всіх цінних архівних документів, що виявлені на території міста; поглиблення міжнародного співробітництва, розширення участі архівного відділу у міжнародних культурних і наукових проектах; створення умов для більш ефективного впровадження в архівному відділі сучасних інформаційних технологій.

Відзначається, що на 1 грудня 2015 року в архівному відділі зберігалося 123 фонди, у складі яких понад 20 тисяч справ, із них 18 364 віднесено до Національного архівного фонду. Щороку з реєстрації знімається понад 200 суб'єктів підприємницької діяльності, від яких на зберігання надходить понад 1000 справ. Працівники видають архівні довідки та копії документів, що сприяють забезпеченню прав громадян, гарантують соціальний захист, дозволяють їм оформляти пенсії, переглядати їх розмір, отримати компенсаційні виплати, користуватися відповідними пільгами.

Програму розглянуть ще на сесії депутати міськради. Фінансування передбачено на 2016-18 роки, в проекті детально зазначено, на які саме потреби скільки коштів потрібно, повідомляють в Ужгородській міській раді.30 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги