Всі готелі Закарпаття повинні мати категорії, – Мінекономіки

239

Закарпатську область з робочою поїздкою відвідала заступник директора департаменту туризму та курортів міністерства економічного розвитку і торгівлі України Віталіна Мартиновська.

Головною метою приїзду представника Мінекономрозвитку була участь у засіданні за круглим столом на тему: «Про встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)». На засідання було запрошено представників готельного бізнесу з усієї області.

Віталіна Мартиновська шляхом мультимедійної презентації розповіла про ситуацію, яка склалася з категоризацією засобів розміщення в Україні, відповідно до якої на Закарпатті лише 2 готелі категоризовані, в той час, як Закон України «Про туризм» зобов’язує отримувати свідоцтва про встановлення категорій усіх надавачів послуг з тимчасового розміщення (проживання). У дискусії з учасниками також обговорила проблематику та законодавчі ініціативи щодо нових умов категоризації.

Перебуваючи на Закарпатті, заступник директора департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Віталіна Мартиновська відвідала ряд туристичних об’єктів області. Крім цього, вона відзначила одну з основних переваг туристичного Закарпаття – гастрономічний туризм. Запропонувала спільно з міністерством економічного розвитку і торгівлі попрацювати над розвитком цього напрямку, – повідомили в департаменті економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости