Крали, щоб вижити: на Полтавщині незаконно утримували під вартою неповнолітніх

802

Полтавська прокуратура звільнила з під варти незаконно утримуваних неповнолітніх.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Органи прокуратури під час постійного нагляду за додержанням прав дітей у місцях позбавлення волі помітили двох близнюків, яких незаконно тримали під вартою.

Сімнадцятирічні брат та сестра шляхом обману заволоділи мобільним телефоном, вартість якого становить 617 грн, та викрали ще один телефон, загальна сума збитку сягала 2 360 грн. Як повідомили засуджені, що злочини вчинили внаслідок нехтування матір'ю своїми обов'язками ( відсутність належних умов для навчання та проживання) та нестачею коштів. Діти у всьому зізналися та покаялися у вчиненому.

Попри всі обставини ( вчинення злочину у неповнолітньому віці, щире каяття, відсутність завданої шкоди потерпілим, вперше були притягнуті до кримінальної відповідальності) дітей все одно засудили до покарання у вигляді арешту. При цьому, до вступу вироку у законну силу, всупереч вимогам ч. 2 ст.492 КПК України їх все одно негайно взяли під варту.

Затриманих звільнили з під варти згідно ст.26 Закону України "Про прокуратуру", рішення суду оскаржується в апеляційному порядку.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги