По 35 вулицях Рівного можна буде безпечно їздити на велосипеді

633

Приблизно 75 кілометрів велошляхів передбачено облаштувати у Рівному. Зокрема безпечно на двоколісному можна буде їздити по 35 вулицях міста. Про це сьогодні у медіа-центрі ERVE.UA заявив завідувач кафедри  Міського будівництва і господарства НУВГП Олександр Ткачук.

Замовили проект у «водніка» ще 2,5 роки тому, проте й до нині його не зробили. За попередніми підрахунками, вартість усієї документації вартуватиме 90 тисяч гривень.

«Ми проводили велику кількість досліджень і практично зробили схему велоруху. Рахували скільки їздить авто на тій чи іншій вулиці, ходить людей. Тобто повністю проводили розрахунки.  Потрібно ще трохи часу, аби її представити управлінню ЖКГ і тоді винести на розгляд сесії Рівнеради. Зауважу, що ця схема це лише частина роботи іншого проекту – Схеми організації дорожнього руху. Її розроблятиме компанія, яка виграє тендер на реалізацію проекту»,- каже Олександр Ткачук.

(на фото - Олександр Ткачук та Володимир Лапюк) За словами заступника начальника Рівненського управління житлово-комунального господарства Володимира Лапюка, загальна Схема передбачає напрям руху автомобілів, дорожні знаки, розмітку.

«Ми сподіваємося, що робота буде виконана на найвищому рівні, проектанти мають врахувати всі побажання і вимоги. На частині шляхів Рівного буде розмітка для велосипедистів, на інших – велодоріжки. Тому все залежить від можливості реалізації завдання на окремих вулицях міста»,- каже Лапюк.

І якщо навіть проект Схему руху зможуть виконати до кінця року, то Рівне велосипедним буде щонайменше через 10 років.  Принаймні такі терміни озвучували експерти на обговоренні проблеми.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости