В Івано-Франківську пройде традиційне свято «Парад візочків»

221

У вівторок, 31 травня, в Івано-Франківську десятий рік поспіль відбудеться улюблене свято малюків та їхніх батьків – «Парад візочків». Головна подія свята – визначення найкращого дитячого візочка.

Про це сьогодні, 27 травня, повідомив власкор IA ZIK.

За словами організаторів, журі оцінюватимуть креативність та творчий підхід при оформленні дитячого візочка. Переможці отримають цінні подарунки. Взяти участь у цьому конкурсі зможуть всі охочі, бажана попередня реєстрація.

Також на учасників та глядачів чекають різноманітні конкурси та розваги. Початок заходу об 10.30 на Вічевому майдані.

Зголоситись до участі в параді можна за телефоном 77-61-28, або за електронну адресою –trcvezha@gmail.com чи приватним повідомленням у офіційній facebookсторінці телерадіокомпанії «Вежа» (В повідомленні слід вказати ім’я мами/тата, контактний телефон, стать і вік дитини).

Нагадаємо, «Парад візочків» називають наймирнішим парадом у світі. Щорічне свято для малечі та їхніх батьків присвячене Міжнародному дню захисту дітей, що відбувається традиційно в червні. Започатковане свято у Івано-Франківську ще у 2005 р. підприємцем Віталієм Яворським та телерадіокомпанією «Вежа». Головним завданням конкурсу є якнайцікавіше оформити дитячий візочок з малечею та взяти участь у показовій ході.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги