У регіоні готують погодне обмеження для вантажівок

419

Голова Львівської ОДА підписав розпорядження про обмеження проїзду великовагового автотранспорту дорогами загального користування при високих температурах повітря.

Служба автодоріг у Львівській області, управління патрульної поліції у Львові, управління превентивної діяльності та Львівська митниця ДФС мають визначити перелік ділянок автодоріг, на яких необхідно обмежувати рух автотранспортних засобів загальною масою понад 24 т і навантаженням на вісь 7 т з 10:00 год. до 22:00 год. включно при температурі повітря вище 28 градусів.

Також доручено встановити відповідні обмежувальні дорожні знаки та визначити місця стоянок на період дії обмежень, завчасно інформувати транспортні організації області про обмеження руху великовагового транспорту при високих температурах повітря через засоби масової інформації.

Управлінню патрульної поліції та Управлінню превентивної діяльності доручено здійснювати постійний контроль за обмеженням руху великовагового автотранспорту при високих температурах на ділянках автодоріг, які позначені відповідними дорожніми знаками.

Водночас Львівській митниці ДФС -- обмежити виїзд великовагових транспортних засобів з митних переходів Шегині, Рава-Руська, Краковець при високих температурах повітря у світлу пору доби, йдеться у Олега Синютки.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости