Росія засудила двох українців за війну у Чечні

549

Верховний суд Чечні засудив громадян України Миколу Карпюка та Станіслава Клиха до 22,5 та 20 років колонії суворого режиму відповідно. Їх обвинувачували в участі у військових діях у Чечні в 1990-х роках в складі формувань чеченських повстанців.

Про це у четвер, 26 травня, повідомив адвокат українців Ілля Новіков.

«Вирок Карпюку - 22,5 року, Клиху - 20 років. Але, як ми вчора з'ясували, іноді ці слова на папері означають менше «ніж нічого», - написав він на своїй у Твітері.

Інформагентство «Інтерфакс», яке звернулось у прес-службу суду, підтверджує цю інформацію. За його даними, перші десять років Карпюк проведе у в'язниці, а Клих - перші дев’ять років, потім обидва - в колонії суворого режиму.

Речниця міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца засудила вирок та заявила, що МЗС України продовжить боротися задля звільнення українських політв'язнів.

Як повідомлялося, 19 травня у Чечні суд присяжних визнав винними громадян Карпюка та Клиха. Нагадаємо, Станіслав Клих та Микола Карпюк, так само як і багато інших українських громадян, входять у так званий «список заручників Кремля», який склали українські правозахисники та дипломати.

За даними правозахисників, їхній список налічує 21 українського громадянина

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости