newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Хмельницькі пенсіонери отримають пенсії пропорційні до стажу

6,0 т.
Хмельницькі пенсіонери отримають пенсії пропорційні до стажу

фото з відкритих джерел

Відтепер українські пенсіонери з різним трудовим стажем, необхідним для нарахування пенсій, отримуватимуть і різну пенсію. Так пенсія тих, хто пропрацював 35 років і тих громадян, які мають трудовий стаж, наприклад, 15 років буде відрізнятись. Таку заяву зробив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Якщо у вас 15 років стажу є, але немає 30-35 років. Правильно, щоб вам платили пенсію в 60 років? Я вважаю, що ні. Давайте збільшимо. Якщо у тебе є стаж, який дає змогу в 60 років вийти на пенсію, отримуй виплату, якщо не дозволяє, то потрібно переглядати норми. Саме такими діями ми привели систему до зрівнялівки і у людей пропадає бажання працювати і платити ЄСВ», – заявив Андрій Рева.

Видео дня

У свою чергу, віце-прем'єр Павло Розенко повідомив, що мінімальну пенсію будуть поступово піднімати за рахунок коштів, які звільняться в результаті скасування «трудової» зрівнялівки. 

«Через те, що зараз зрівнюються пенсії у людей з різним стажем, уряд буде підвищувати мінімальну пенсію», – повідомив Розенко. 

Він так само зазначив, що найближчим часом через збільшення прожиткового мінімуму пенсія підвищиться лише у 7 млн ??пенсіонерів з 13 млн.