Савченко розповіла, що зміниться в разі обрання її президентом України

2.9т

Народний депутат Надія Савченко вважає, що навряд зможе змінити ситуацію в країні зайнявши президентське крісло і тим більше не зможе підняти людей на новий Майдан, так як не має необхідної довіри.

"У мене немає такої довіри народу. Я не зможу зупинити людей, не зможу контролювати. І просто втопити Україну знову в крові і ділити її - це найгірший варіант",- наголосила Савченко.

Надія Савченко не бачить можливості радикально змінити ситуацію в Україні в разі обрання її Президентом.

"Якщо я стану Президентом, попри все те, що є зараз в країні, моя цінність буде дорівнювати нулю. У Верховній Раді, коли я бачу, як всі голосують, то розумію, що моя одна кнопка нічого не варто. Як ви говорите, мій рейтинг більше, ніж у них всіх, але кнопка-то у мене одна", - сказала політик.

"Перше, що я б зробила на посаді Президента, - це провела б люстрацію всього апарату. Я не можу одна стати Президентом - Президентом зі мною повинна стати вся країна. Мені потрібно знайти розумних людей, юристів, економістів, які збудували б платформи. Я всього лише військова", - зазначила Савченко.

Надія Савченко вважає, що в Україні необхідно провести позачергові парламентські вибори, аби "влити свіжу кров" в політику. Мовляв, українці заслуговують на кращий уряд, ніж той, який вони мають зараз".

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости