Кількість малюків, що отруїлися у луцькому садку, зросла до десяти

489

Зі слів батьків, їхнім дітям діагностували «сальмонельоз», натомість у дитячому садочку кажуть – діти похворіли на рото вірусну інфекцію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Луцькому садочку №19 .

Разом з тим, у ДНЗ стверджують, що отруїлось лише десять діток, проте, загальну кількість відсутніх дітей назвати відмовляються. П’ятеро діток госпіталізовані, решта лікуються амбулаторно вдома. Між тим батьки б’ють на сполох що подекуди похворіло пів групи.

Зі слів завідуючої дошкільного навчального закладу №19 Світлани Валько, все почалося в середу 18 травня, у другій половині дня вихователі дитсадочка помітили що у дітей діарея.

«Але це була лише одна група і то не всі, а декілька дітей. В четверг-п’ятницю вже ніяких подібних ознак розладу у дітей не спостерігалось. І ми подумали що буває таке у дітей», - коментує ситуацію завідуюча.

Натомість, діти продовжували відвідувати заклад у стаціонарному режимі, оскільки до перших проявів розвитку інфекції ніхто з керівництва дитсадка серйозно не віднісся.

Як розповідає Світлана Валько, в суботу, 21 травня до неї почали масово телефонувати батьки, та питати чим годували їхніх дітей, що у них висока температура (38-39 градусів) та діарея. Вже тоді, як годиться з понеділка, керівництво ДНЗ №19 почали відслідковувати ситуацію по всьому садочку.

«На сьогоднішній день є така ситуація що батьки доглядають за своїми дітьми вдома і ми телефонуємо щодня, аби тримати ситуацію на контролі.» - виправдовується завідуюча.

Проте точну кількість дітей котрі відсутні у садочку журналістам ІА «Волинські новини» повідомити відмовились.

До слова, копію дитячого меню за 18-20 травня, саме після цих дат діти почали потрапляти до лікарень, керівництво садочка так і не надало.

Завісу того що відбувається відкрила мама Тетяна, її чотирирічна донька наразі госпіталізована в обласній інфекційній лікарні.

«Напередодні випадку з отруєнням здавала усі аналізи своїй донці та відпускала її в садочок абсолютно здоровою. В п’ятницю, 20 травня, моя дитина повернулася з садочка млявою, скаржилася що болить живіт та відмовилася від вечері. На наступний день, в суботу дитина також нічого не їла і о восьмій вечора попросилась лягти спати. Вночі у доньки піднялася температура до 39 градусів, потім почалася діарея з рідкими випорожненнями зеленого кольору. За вихідні дитині я двічі викликала своїй донечці швидку допомогу. А в понеділок, 23 травня, її госпіталізували.»

«За ці два дні моя дитина скинула два кілограми, оскільки взагалі нічого не їла, лише пила воду та відвар ромашки. Тому я впевнена що отруїлась вона не вдома, а в садочку», - обурюється мама Тетяна.

Разом з Тетяниною донькою в лікарні лежить ще одна дівчинка з сусідньої групи того ж дитсадка. Останнє що їли обидві дитини, була молочна каша в садочку.

Наголосимо, саме молочна каша «Дружба» була в меню на вечерю 20 травня, яке нам відмовились показати в ДНЗ № 19, проте охоче надали батьки дітей що потруїлись.

Наразі в приміщенні ДНЗ працюють лікарі санепідемстанції, перевіряють персонал на можливого носія інфекції , беруть проби зливів та продуктів. ІА «Волинські новини» продовжить слідкувати за ситуацією

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости