У Полтаві з’явиться школа корисного дозвілля

275

2 червня 2016 року о 15:00 у Літературній вітальні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського (вул. Леніна, 17, кімн. 213) відбудеться презентація нового проекту для внутрішньо переміщених осіб — Школа корисного дозвілля «Вулик».

«Вулик» виріс з ізостудії Каті Боняківської. З літа 2015 року вона працює при Бібліотеці для діток-переселенців з ініціативи випускників Програми обміну «Відкритий Світ» (Програма Уряду США) Наталії Діди та Катерини Боняківської та за підтримки Української громади м. Ірондеквойт (штат Нью-Йорк, США). Робота ізостудії показала, що діти хочуть не лише малювати, але й спілкуватись, гратись. Разом із батьками вони із задоволенням беруть участь у творчих майстер-класах.

Свій проект організатори планують наповнити різноманітними заходами: мандрівками Полтавщиною, майстер-класами з освоєння місцевої кухні, традиційних ремесел, виготовлення вжиткових речей. У планах також — робота жіночого кіноклубу та інклюзивної театральної студії. Усе це сприятиме інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеву громаду через організацію спільного з полтавцями дозвілля.

Проект реалізує ініціативна група «Полтава-Самодопомога» за всебічної підтримки Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського. Готовність до співпраці висловили також низка інших організацій, які представлять на презентації свої можливості.

Телефон для довідок: (095) 941-05-10 (Наталія Діда).

Наталія Діда

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости