Департамент освіти у Черкасах перевірять стосовно розтрати 2,5 мільйонів гривень бюджетних коштів

611

Створити комісію, яка б перевірила факти щодо законності  проведення департаментом освіти та гуманітарної політики міськвиконкому робіт із заміни вікон у дитячих садках міста, на сесії, що відбулася 26 травня, доручив міський голова Анатолій Бондаренко. Про це інформують у прес-службі Черкаської міськради.

 Так міський голова відреагував на заяву депутата від Партії вільних демократів Максима Шадловського щодо кримінального провадження, яке начебто зараз розслідує Служба безпеки України щодо посадових осіб департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. За словами Максима Володимировича, про це він дізнався із засобів масової інформації.

Депутат стверджує, що правоохоронці підозрюють посадовців департаменту в розтраті торік 2,5 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Крім цього, Максим Шадловський зауважує, що  один із фігурантів минулорічної справи цього року вкотре уклав угоди із департаментом освіти та гуманітарної політики міськвиконкому на заміну вікон в 16 дитсадках Черкас на загальну суму 8 мільйонів гривень.

 – У мене виникає запитання, чому керівництво департаменту продовжує укладати угоди із фірмами, які проходять за кримінальним провадженням у розтраті бюджетних коштів, і яким чином визначалося, хто саме отримає підряд, – цікавиться депутат.

 Про результати відповідної перевірки та виявлені факти на наступному сесійному засіданні має доповісти заступник міського голови (котрий опікується галуззю освіти в місті) Ігор Коломоєць, який і очолить новостворену комісію.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости