Думановського брали за руку, щоб йти просити пробачення (+відео)

1.4т

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

У Рівненському міському суді відбулося чергове засідання стосовно поновлення на роботі екс-хірурга Рівненської обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського. Сьогодні йшлося про те, як приймалося рішення щодо звільнення лікаря на зібранні профспілки лікарського закладу.

На судове засідання прийшли троє свідків, які були залучені до справи з боку позивача. Нагадаємо, минулого разу суддею Наталією Діонісьєвою було через те, що жоден із свідків не з`явився.

Першим допитували свідка Юрія Юзепчука, який є головою профкому Рівненської обласної дитячої лікарні. Він повідомив, що першого грудня минулого року отримав подання від головного лікаря РОДЛ Віталія Бойка стосовно звільнення лікаря Думановського, на чергуванні якого . У поданні йшлося про розірвання трудового договору.

«Його викликали, щоб розібратися, щоб з’ясувати, чому його звільнили. Думановський на засіданні був. Він розказав, чому виникла така ситуація», - зазначив Юзепчук.

Детальніше про справу:

АДВОКАТ НЕ ХОЧЕ, ЩОБ ВТРУЧАЛИСЯ В ІНТИМНЕ ЖИТТЯ ДУМАНОВСЬКОГО

На фото представники відповідача

Адвокат позивача Людмила Конончук допитувала свідка про те, чи вважає він звільнення вмотивованим. На що Юзепчук відповів ствердно: «Я думаю, що це рішення було вмотивоване».

Крім того адвокат питала, з яких підстав погодили розірвання договору та хотіла дізнатися, хто виступав на засіданні профкому та на якій основі.

-Виникла нехороша ситуація. Я з ним поговорив. Виникло питання лише по Думановському, - додав свідок.

На фото свідки - зліва направо - Юзепчук, Дроздюк, Савич

Юзепчук розповів, що намагався взяти Думановського за руку та прийти до родичів загиблого хлопчика та попросити пробачення. Втім, лікар відмовився йти разом з ним та сказав, що піде сам просити пробачення. На засіданні була присутня бабуся померлого хлопчика Ганна Степанюк. Вона сказала, що пробачення у родичів ніхто не просив. В цей час адвокат Конончук намагалася допитатися у свідка, з якої причини це робилося.

Другим свідком у справі виступав дитячий хірург РОДЛ Олексій Савич. За його інформацією, Думановського звільнили за пунктом 3 ст. 40 КЗпП – за систематичне невиконання службових обов’язків. За його словами, рішення про звільнення приймалося без Думановського.

Також він зазначив, що Костянтин Думановський був присутній на засіданні профкому: «Думановський сказав єдине – що погодиться із рішенням профспілкового комітету», - додав свідок.

На фото суддя Наталія Діонісьєва

Савич повідомив, що голосував проти звільнення Думановського, оскільки вважав, що це було передчасне рішення:

- За свою думку на засіданні можу сказати. Я вважав, що це передчасне рішення. Перед заключенням комісії не можна давати оцінку. Я голосував проти, - зізнався свідок.

На фото Світлана Дроздюк

Третій свідок – це Світлана Дроздюк, старша медична сестра. Вона розповіла, що більшість голосів профспілки було за звільнення Думановського.

Свої питання вирішив поставити тато Костянтина Думановського - Георгій, який постійно представляє інтереси сина в суді та навідріз відмовляється від спілкування з пресою.

Під час допиту медсестра розгубилася та не могла дати точну відповідь на його запитання

Суддя Наталія Діонісьєва призначила наступні дати засідання – 7 липня, 14-а година та 13 липня, на 10-ту годину.

Читайте також:

Денис ГРИЩУК

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги