"Він досі цілує фото тата": 3-річний Євген разом з родиною відкрив дошку загиблому татові – десантнику 95-ї бригади. Фото

3.6т

Сьогодні, 16 червня, у селі Висока Піч Житомирського району відкрили меморіальну дошку на честь десантника 95-ї бригади Андрія Когана, який у червні 2014 року загинув під час виконання бойового завдання у зоні АТО на Сході України.

На відкриття меморіалу прийшли сім'я та родичі бійця, - 3-річний Женя, разом із мамою Вірою, бабусею та старшими братами. Маленькому Жені було трохи більше року, коли загинув його тато.

Андрій Коган народився у 1984 році у Запоріжжі, школу закінчив на Вінничині, де зараз проживають його рідні, а потім було навчання і служба в 95 бригаді.

Дружина Когана розповідає, що у В.Печі він проживав чотири роки, спочатку зустрічалися, а потім одружилися, народили спільного синочка Євгена. Разом проводжали Андрія на війну. Думки не піти, каже дружина, у нього взагалі не було. З війни родина свого захисника не дочекалася. Поховали десантника на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі.

"Нам приємно, що дружина героя, обрала саме нашу школу № 2 для встановлення дошки. Переконана, що учні будуть пишатися цією людиною, надихаючись його прикладом на гарні вчинки на благо країни", - каже директор школи.

Бабуся Євгена Людмила Леонідівна переконана, що і внук, коли підросте і піде в школу, буде пишатися своїм татом Андрієм.

"Він знає свого татка, пам’ятає його. У нього є фотографія Андрія, яку він всім показує і каже, що це тато. Носить її по хаті. Приходить до бабусі і рве квіти на клумбі, щоб занести татові на кладовище. Цілує, гладить пам’ятник. Сьогодні теж приніс татові квіточки. Віра зібрала усі речі Андрія – рюкзак, тільник, а коли Женя стане старшим, то покаже йому це все і розкаже, яким був тато", - зі сльозами на очах говорить Людмила Леонідівна.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги