Дитячі садочки Хмельницького приводять у відповідність до нових санітарних норм

384

Ілюстрація

Днями набув чинності Наказ Міністерства охорони здоров’я України, яким затверджено для дошкільних навчальних закладів. 

Наказ скасовує старі санітарні правила для ДНЗ, розроблені ще у радянські часи. Нові норми є більш прийнятними для сучасних умов та усувають дублювання вимог з іншими нормативно-правовими документами.

Вимоги Санітарного регламенту поширюються як на державні, так і на приватні дошкільні заклади.

Наказ  містить 14 розділів, 4 додатка і стосується багатьох моментів функціонування дитячого закладу, тому не дивно, що багато хто з керівників ще у процесі ознайомлення з документом.

Завідуюча ДНЗ №1 Паюк Людмила Василівна у коментарі журналісту 0382.ua зазначила, що як раз читає нові нормативи. «Сижу, вичитую. Пунктів багато, але будемо виконувати, звісно. Така наша робота», - сказала Людмила Василівна.

У ДНЗ №24 «Барвінок» також знайомляться з Наказом. «Ми тільки у п'ятницу його отримали. Читаємо»,- повідомила завідуюча закладу.

«Нічого кардинально нового у документі немає»,- каже Антоніна Василівна Драч, керівник ДНЗ №20 «Білочка», - «Багато що з цього вже впроваджено у садочках».

З нового Антоніна Василівна відмітила, наприклад, те, що відтепер діткам можна давати пити не кип'ячену воду, а і воду з кулера. У «Білочці» наразі зайняті зміною м'якого інвентаря.

Зазначимо, що очільник Держсанепідслужби України Святослав Протас  вважає цей документ одним із прикладів переходу від санітарного максималізму до раціоналізму. «Регламент визначає головне – дитина має бути захищена у навчальному закладі, це передбачає і безпеку перебування, і харчування, а як це буде зроблено найкращим чином - вирішує адміністрація садочка»,- підкреслив він.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости