Якщо Сачко буде ув'язнений, я сприйму це як демонстративну фізичну загрозу існуванню моїм побратимам, моїй родині - Стемпіцький

881

"Це виклик цієї системи кожному з нас. Кожному націоналісту", – написав А.Стемпіцький на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

"Злочинна влада дуже чітко і відверто поставила себе на антиукраїнську сторону.

"Прокурор", який це писав, нарівні стоїть з сєпаром, який вбиває наших хлопців на сході.

Вище керівництво держави перетворюється на державних злочинців, які є посібниками російських окупантів. Вони готують країну до здачі ворогу.

Патріотів, добровольців, націоналістів саджають по тюрмах. Виправдовують, випускають і прикривають відвертих ворогів. Змушують воїнів на сході вмирати через заборону давати повноцінну військову відповідь, таким чином стаючи співучасниками злочинів окупанта. Повертають до влади вчорашніх регіоналів і проросійських холуїв.

Коли хтось про це говорить, боти і шістки режиму роблять з цих людей несповна розуму або маргінальних клоунів, кидаючи всі інформаційні ресурси на це...", – констатує лідер "Правого сектору".

"Якщо Сашко буде ув'язнений, я це буду сприймати, як демонстративну фізичну загрозу існуванню моїм побратимам, моїй родині, дітям, буду сприймати, що в моєму домі – Україні – панує відвертий чужинець, який має за мету знищення держави.

Це стане межею, після якої в багатьох зміняться погляди на способи боротьби", – попереджає А.Стемпіцький.

"Звертаюсь до людини, яка займає пост "президента України": дуже добре вивчіть історію України! Там вже не раз були такі, як ви. І закінчили вони не добре. Хто не знає своєї історії – той немає майбутнього.

Ми, українські націоналісти та добровольці, маємо майбутнє, бо наші імена вже записані в новітній історії та в серцях Українців. А ось яке майбутнє буде у вас, політичні шахраї та бариги? І я думаю, що дуже скоро стане зрозуміло, хто насправді чинив "особливо важкі злочини", – пише командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький.

31 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости