, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Щоб зберегти ліс: у Львові в сесійну залу облради занесли труну і поставити ультиматум депутатам

1.3т

У Львові до будівлі обларди активісти принесли труну і спалили плакат з лісовозом.

Таким чином вони намагаються протестувати проти катастрофічних вирубок лісу без жодних на те дозволів.

Повідомляється, що похоронною процесією вони пройшли вулицями міста до облради. Біля адмінбудівлі спалили плакат із лісовозом. Труну ж з ялинкою занесли в сесійну залу. Там і зачитали свої вимоги -- аби в області було запроваджено громадські слухання в місцевих радах про затвердження річного плану вирубки, обсяги заготівлі, місця вирубування тощо, і без позитивного рішення громади вирубка має бути заборонена. Також активісти вимагають, щоб було звільнено та притягнено до відповідальності керівників обох обласних управлінь -- "Галсільлісу" та Держлісгоспу, пише газета Експрес.

"Завдяки роботі активістів розпочато сотні кримінальних проваджень. Однак жодна справа не була доведена до суду, -- стверджує Василь Курій, активіст. -- Тож нам уже увірвався терпець. Вимагаємо, щоб керівників лісових господарств призначали на основі відкритих конкурсів, щоб були торги тільки через систему Prozorro та щоб готували чіткі звіти про нові насадження в області. А ще, аби для силовиків організували навчання про лісові правопорушення".

Цікаво, що на противагу цій акції поряд було організовано ще одну. Прийшли люди, які працюють у лісгоспах, комунальних підприємствах. "Говорили, щоб ми не заважали їм жити. Просто тхне часами Януковича! Ми ж мали б стояти з ними по один бік", -- додає Василь Курій.

Захисники лісу дали посадовцям час для обміркування своїх дій до лютого 2017 року. Якщо не буде позитивних зрушень, люди розпочнуть акцію спротиву на місцях -- блокуватимуть роботу окремих лісгоспів.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги