Рай для наркоманів: прикордонники виявили плантації наркотиків на Волині та Чернігівщині

1.4т

Правоохоронці виявили плантації насаджень маку та коноплі у Волинській та Чернігівській областях.

Про це пише ІА "Волинські новини" з посиланням на відділ з питань взаємодії із ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Згідно з повідомленням, учора, 24 червня, працівникники Луцького та Чернігівського прикордонних загонів спільно із представниками Національної поліції виявили плантації насаджень опійного маку та коноплі.

Так в межах Любешівського контрольованого прикордонного району в тилу ділянки відповідальності відділу "Дольськ" Луцького прикордонного загону ліквідували плантацію насаджень маку.

Інформацію про те, що один з мешканців прикордоння на приватній території вирощує опійний мак здобули оперативні співробітники прикордонного відомства Про виявлення кримінального правопорушення за статтею 310 КК України "Посів або вирощування снотворного маку чи конопель" негайно провідомили у районний відділ Національної поліції. Та вже згодом спільною міжвідомчою групою на території обійстя 57-річного місцевого мешканця було виявлено насадження 295 кущів снодійного маку. Виявлені кущі вилучено, а відомості внесено в ЄРДР.

Також правоохоронці виявили майже 90 кущів коноплі, які громадянин України вирощував на території приватного помешкання одного з населених пунктів Крюківського району Чернігівської області.

Виявлені кущі також вилучено, а відомості внесено в ЄРДР.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости