Військова прокуратура ухвалила позитивні рішення по 33 волинських бійцях

6.1т

Військова прокуратура ухвалила позитивні рішення відносно 33 колишніх військовослужбовців 51-ї окремої механізованої бригади.

Про це у Луцьку заявив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики ОДА.

Силовики та губернатор обговорювали, як «позбутися синдрому 51-ї бригади».

«Поволі ситуація змінюється на краще. Щодо тридцяти трьох військовослужбовців, котрі були у розшуку, військова прокуратура ухвалили позитивні рішення», – зауважив Олег Сенюк.

Варто нагадати, що днями генеральний прокурор України Юрій Луценко про запровадження нового підходу до розгляду відповідних справ.

Військовослужбовцям, які формально перебувають у розшуку, з’явитися до військової прокуратури, дати письмові пояснення, на підставі яких, за умови відсутності тяжких злочинів, справи закриватимуть унаслідок зміни обставин. Однак, це не стосується дезертирства, розбоїв тощо.

На Волині відповідні заяви приймають у підрозділі гарнізону військової прокуратури та у обласному військкоматі.

«Навіщо мордувати хлопців, якщо не має явного криміналу. Але рішення мають бути конкретними щодо зрадників. Сьогодні маємо яскраві прояви синдрому 51-ї бригади. І тут нічого доброго. Насправді ж 14-те з’єднання, що постало на базі 51-ї, – одне з найкращих. Буквально учора, будучи у відрядженні в Києві, мав зустріч із міністром оборони та Муженком, і вони обоє такої ж думки. Це бригаду перейменували, а люди ж перейшли. І їм потрібно говорити, що вони – одні з найкращих. А тему, на превеликий жаль, використовують окремі політики та ворожі спецслужби», – зауважив губернатор Володимир Гунчик.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости