У мережі з'явилось відео масштабної пожежі на цукровому заводі на Львівщині

1.7т

У мережі зявилось відео масштабної пожежі у місті Ходорів, Жидачівського району, що на Львівщині. 22 липня увечері там виникла пожежа на цукровому заводі.

Про це повідомляє zaxid.net. з посиланням на сторінку у Facebook очевидця події Володимира Олеськіва.

"Там зберігалися цистерни з мазутом.... На даний час працюють сім пожежних машин і зі сторони Львова їхала ще одна", - зазначили у повідомленні.

Також опублікували відео пожежі.

Як повідомляється на офіційній сторінці управління ДСНС у Львівський області, на момент прибуття рятувальників до місця виклику значна площа даху будівлі була охоплена вогнем. Через відсутність поблизу місця виникнення пожежі джерел водопостачання для цілей пожежогасіння, рятувальникам довелось організувати підвіз води. Воду довелось підвозити з відстані близького одного кілометра. Так, як будівля перебувала в аварійному стані, протягом всієї ліквідації пожежі для рятувальників існувала загроза руйнування та падіння будівельних конструкцій. О 23:50 вогнеборцям вдалось локалізувати, та о 03:07 повністю ліквідувати пожежу даху та перекриття на площі 3 000 кв.м.

Рятувальникам вдалось запобігти поширенню полум’я та врятувати від знищення 3 поруч розташовані будівлі. До ліквідації займання залучили 56 рятувальників та 12 одиниці спецтехніки. Причини виникнення займання встановлюється. Постраждалих на пожежі немає.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги