Пішоходи такі ж учасники дорожнього руху як і водії – про це нагадали патрульні Хмельницького

19

фото: ілюстрація

У Хмельницькому патрульна поліція провела акцію «Пішохід», в рамках Тижня безпеки дорожнього руху.

Особливо жваво пішоходи порушують правила на центральних вулицях – Кам’янецька, Інститутська та проспект Миру. Як правило, вони нехтують правилами і ходять там, де їм видається зручніше, – повідомляють патрульні.

На акцію запросили представників ЗМІ, але незважаючи на відеокамери, порушники спокійно переходили вулиці в невстановленому місці. Переважно це були люди похилого віку.

Патрульні проводили роз’яснювальну роботу про безпеку на дорогах. Після цього, багато хто із зупинених обіцяли бути уважнішими і не виходити на проїжджу частину дороги.

За статистикою автопригоди за участю пішоходів займають не останнє місце. Тому патрульні ще раз нагадали пішоходам: вони також учасники дорожнього руху з певними правами та обов’язками.

Уже за травень в місті одинадцять громадян притягнули до адміністративної відповідальності за перехід вулиці в невстановленому місті. Кожен з них заплатив штраф 51 гривню, але це на жаль, не заважає їм порушувати правила повторно. Сьогодні акція носила суто профілактичний характер – постанови на порушників поліція не складала. 

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости