Команда рівненських черлідерок запрошує новачків. Фоторепортаж з тренування

665

У Рівному зароджується рух черлідерок. Дівчата створили групу "Monarchs Ladies", що підтримує місцеву команду з американського футболу.

Кореспондент ERVE.UA побував на тренуванні черлідерок, які проходять вони біля НВК №14, що в Басовому Куті.

Кістяк команди – до десятка дівчат, але нещодавно у соцмережі "Типове Рівне" було кинуто клич про набір до команди, тож прийшло ще декілька новачків.

На першому тренуванні вони багато спостерігали, потім крок за кроком пробували повторити. Результат буде, але тренуватись, безперечно, треба.

Загалом команда "Monarchs Ladies" існує близько півтора роки. Колись у ній себе спробували і двоє хлопців. Але не витримали. Зараз дівчата зазначають: із цим туго, а сильні руки потрібні, адже тут є трюки з елементами підтримки.

Тренування проходять кілька разів на тиждень, до того ж дівчата ходять в тренажерний зал, аби тримати себе у добрій формі.

Капітан черлідерок Тетяна Галай зазначила, що багато дівчат прийшли у команду, але не мали мотивації і поставились до цього несерйозно. Тож із ними просто попрощались.

Наразі, як зазначає черлідерка Олеся Холод, до коменди черлідерів запрошуються дівчата віком від 15-16 років. А ще хлопці, у яких не "кульгає" фізична підготовка.

Тих, хто має вільний час для заняття цим народженим у США видом спорту, дівчата готові вислухати. Організатори "Monarchs Ladies": 0972878356 - Холод Олеся, 0687236403 - Таня Галай

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости