На Волині учні не можуть дістатись до школи, бо не мають автобуса

Шкільний автобус для учнів села Затишшя, які доїжджають на навчання в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Піща, обіцяли закупити ще до 1 вересня.

Про це інформує Район.Шацьк.

Жителі села Затишшя вчергове озвучили проблему доїзду школярів до навчального закладу перед головою Шацької районної ради Сергієм Карпуком. Керівник району проводив виїзний прийом на території Піщанської сільської ради.

Затишці запитували, чи скоро буде обіцяний шкільний автобус. Адже школу в селі закрили, а автобус, який обіцяли привезти ще до 1 вересня, так і не дали. На це Сергій Карпук повідомив, що областю уже проведений тендер на закупівлю 37 автобусів вартістю 1 млн. 520 тис. грн. кожен. 5 автобусів уже прийшло, але вони дісталися іншим районам.

Керівництво Шацького району постійно піднімає питання шкільних автобусів в області, тож сподіваються, що район таки матиме обіцяний шкільний транспорт до 1 грудня. Принаймні, таку дату озвучують в області.

Окрім того, батьки дітей молодших класів із Затишшя, яких довозять на навчання у школу села Мельники, просили призначити супроводжуючого для їхніх дітей, а також допомогти вирішити проблему із поверненням дітей зі школи села Піща в більш ранній час.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости