«Янголи поруч» привітали з останнім дзвоником дітей з Яблунівської спеціальної школи-інтернату (фото)

360

З нагоди закінчення навчального року 25 травня 2016 року учасники відвідали своїх юних друзів: школярів Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату в Косівському районі. Цими дітьми студенти-волонтери Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника та інші небайдужі учасники проекту опікуються вже п’ятий рік. Волонтери приїхали до дітей в кінці навчального року, розуміючи що у цих школярів останній дзвінок пролунає непомітно для більшості громадян нашої країни, святкування будуть не такими пишними та гучними, на святі майже ні в кого не буде батьків чи родичів, а найважливіше - це те, що ці майже дорослі діти вже не вперше відчують себе непотрібними та ізольованими від суспільства.

Цього разу старші волонтери проекту, студенти філософського факультету, та небайдужі молоді люди на чолі з керівником благодійних програм проекту «Янголи поруч», асистентом кафедри філософії і соціології Степаном Возняком підготували дітям розважально-розвиваючу програму «Щирий травень». Програма традиційно містила святкову частину з загадками для найменших, вікториною, спортивними естафетами та творчі майстерні, котрі так полюбились учням інтернату: майстер-клас з виготовлення акварельної листівки, майстер-клас по пошиттю з фетру підставки під чашку, ліпка, малювання та інші.

Зустріч з дітьми активісти планували заздалегідь: проводили благодійні ярмарки в нашому вузі, збір книг, іграшок, одягу, взуття та інших корисних речей. Тому привезли з собою не лише щирі посмішки та свої знання, а й матеріальну допомогу. Особливу увагу приділили випускникам, котрі полишають стіни вже знайомого закладу і ось-ось стануть студентами училищ (їм волонтери подарували канцтовари).

Нагадаємо,

загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости