newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Без квитка нічого не докажете": на Волині водій вигнав бійця АТО з маршрутки

1,6 т.
'Без квитка нічого не докажете': на Волині водій вигнав бійця АТО з маршрутки

20 червня у Володимир-Волинському стався конфлікт за участю учасника АТО та водія маршрутки. Останній виштовхав бійця з автобусу.

Видео дня

Про це повідомив сам Іван Мороз у соціальній мережі.

"Маршрутка відправлялася. Я не встиг купити квитка, зайшовши в маршрутку він спитав "куди їдете?", я кажу до Верби. Він говорить "як ви мене уже (ненормативна лексика) з тією Вербою". Я спитав чому ви так говорите і він почав виштовхувати мене з маршрутки, тоді я показав йому посвідчення учасника бойових дій, але йому було все одно. Хоча в маршрутці я платив гроші без посвідчення, а показав лише коли він почав мене виштовхувати з транспорту." – прокоментував ситуацію Іван Мороз.

Як далі розповів пан Іван, в цей час реакція пасажирів була абсолютно байдужою. Після того, як його виштовхали із маршрутки, чоловік зверувся в довідкове бюро Володимир-Волинської автостанції, де шукав контакти керівництва станції. Там отримав відповідь, що керівниика немає на місці, поїхав до Шацька. Тоді чоловік пояснив ситуацію, що з ним трапилась. Після того як розповів все в довідковому бюро, отримав відповідь "без квитка нічого не докажете".

Зазначимо, що це вже не перші скарги, які надходять в адресу Володимир-Волинської автостанції. Кілька місяців тому була й спроба через систему електронних петицій змінити керівника автостанції.