Угорець приховав в паливному баці майже тисячу пачок сигарет

449

Прикордонники Мукачівського загону спільно з представниками фіскальної служби завадили черговій спробі незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон. Так, учора, в міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Вилок» на виїзд з України прибув легковий автомобіль марки «Фольксваген» під керуванням 56-річного громадянина Угорщини.

Беручи до уваги помітне хвилювання водія транспортного засобу, а також факт спрацювання службового собаки «Руді» у прикордонного наряду виникли підозри щодо переміщення в даному транспортному засобі предметів та матеріалів заборонених до переміщення. А відтак, прикордонниками було прийняте рішення про проведення поглибленого огляду даного авто.

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на ДПСУ.

Під час перевірки транспортного засобу оглядовою групою було знайдено приховані сигарети марки «LIFA Super Slim» в кількості 930 пачок без акцизних марок. Контрабандний тютюн знаходився у спеціально облаштованій схованці паливного баку. Як виявилось за допомогою перегородки іноземець розділив паливний бак на дві частини, в одній знаходилось паливо, а в іншій порожнина, яка й була заповнена цигарками.

На правопорушника встановленим порядком складено протокол. А сам угорець позбувся не тільки контрабандного тютюну, а й свого авто.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги