У місті на Волині заборонили пересувні цирки та атракціони

1.1т

На земельних ділянках у межах Ковеля, які не надані у власність чи користування, заборонили розміщувати пересувні цирки та атракціони.

Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету Ковельської міської ради "Про заборону розміщення пересувних цирків та атракціонів".

Після міжнародного скандалу навколо місця, де начебто в роки Другої Світової війни відбулися масові розстріли євреїв та їх захоронення (територія навколо Палацу культури імені Т.Г. Шевченка) і де зазвичай зупинялися пересувні мобільні цирки-шапіто, влада міста офіційно заборонила там працювати. Також ця норма рішення стосується і заїжджих атракціонів, які зупиняються в центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

"В зв’язку з тим, що склалася ситуація навколо Палацу, ми сьогодні розглядаємо це рішення. Ось зараз є звернення від іудейської громади про встановлення там пам’ятного знаку, але пам’ятного знаку не розстріляним, а цвинтарю. Ми понаправляли відповідні листи до певних служб, управлінь, які процедурно повинні розглянути. І ще один важливий момент: іудейська громада звертається до влади з прохання, щоб ми і утримували це місце", - прокоментував рішення міський голова Олег Кіндер.

Влада міста шукає документи, які б підтверджували факт, що на території Палацу культури в роки Другої Світової відбувалися розстріли людей. "Ми ще дозбируємо деякі документи. Ми маємо офіційну відповідь від голови облдержадміністрації, що не збереглися підтвердження в частині розстрілу саме на Володимирській. Ось по Бахові – так, є свідчення свідків і всі решта документів", - додав посадовець.

Архітектор міста Людмила Мурай зауважила, що це рішення є тимчасовим і припинить свою дію тоді, коли депутати затвердять перелік земельних ділянок для розміщення там пересувних та інших мобільних цирків та атракціонів. "Поки не визначимо територію і не затвердимо її рішенням міської ради, цирк та атракціони розміщувати ніде не будимо. Коли ми визначимо земельну ділянку і затвердимо її рішенням сесії, заборона буде знята".

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости