Грабував доки спала: на Рівненщині піймали професійного крадія

27-річного жителя Львівщини звинувачують у скоєнні шести крадіжок на території Дубна та Радивилова. Батько двох неповнолітніх дітей може провести наступні шість років у в’язниці.

Чоловік ретельно готувався до злочинів, збирав інформацію про місця, які хотів пограбувати. Здебільшого, надавав перевагу будинкам з багатим екстер’єром. Усі крадіжки скоював вночі, коли нікого з господарів не було вдома. До помешкань потрапляв через металопластикові вікна.

pm165image002

Одного разу пограбував оселю жінки, яка спала. До будинку зловмисник потрапив через відчинене вікно. Потерпіла не чула, як хтось нишпорив у її речах. Грабіжник забрав гаманець із грошима.

pm841image003

Відомо, що крадій уже був судимий за аналогічні злочини. Тоді він провів близько трьох років у в’язниці. Зараз він уже засуджений умовно і перебуває на іспитовому строку. Чоловік своєї вини не заперечує.

pm788image001

Правоохоронці вилучили у нього вкрадені електроінструменти, телевізор і велосипед. Награбоване золото чоловік віддав у ломбард. Загальна сума завданих збитків становить понад 40 тисяч гривень.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости