Терпець увірвався: житомирські бійці АТО перекрили трасу Київ-Чоп. Водії лютують. Фото

600

Сьогодні, 22 червня, житомирські учасники АТО, активісти та волонтери перекрили трасу Київ-Чоп. З півсотні людей вийшли на протест через беззаконня, що коїться у держгеокадастрі. На місті події назріває конфлікт, адже не всі водії підтримують таку акцію протесту.

Як повідомляє zhitomir.today, близько 9.00 протестувальники приїхали на місце події та чекали представників влади, аби врегулювати питання без застосування крайніх методів та не дочекавшись вони все ж вирішили перекрити шлях.

Учасники антитерористичної операції кажуть, що такою акцією вони хочуть звернути увагу на невирішені проблеми у держгеокадастрі. Адже, наразі, від трьох до шести тисяч учасників АТО залишаються без земельних ділянок на які мають повне право. Вони не хотіли завдавати незручностей водіям, тому так довго й чекали і не вдавалися до таких методів звертання уваги на проблему. Але терпець урвався і люди вирішили діяти.

Учасники АТО пообіцяли, що пропускатимуть автомобілі невідкладної допомоги та автівки у яких сидять неповнолітні діти.

На місті події назріває конфлікт. Один із розлючених водіїв, якому доводиться чекати у заторі ледь не збив активіста Валерія Арушаняна, штовхаючи його автомобілем, аби той відійшов з пішохідного переходу.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги