Головний освітянин Хмельницького виступив проти шкільної форми

23

Фото: www.youtube.com

Начальник управління освіти Хмельницької міської ради Роман Миколаїв записав чергове відеозвернення до громади. Цього разу він звернувся до випускників дев’ятих та одинадцятих класів шкіл та закликав одягти вишиванки на останні дзвоники та випускні.Роман Дмитрович у відео говорить про те, що хмельницькі школярі наслідують традиції держави, яка давно зникла. Мову він веде про шкільну форму часів Радянського Союзу.

«Нагадаю вам, що це одяг старих, давніх ще дореволюційних гувернанток, тобто обслуги, домашньої обслуги. Зважте! Тому що кожен символ несе у собі значення. Одягаючи цей одяг обслуги Ви певним чином програмуєте своє майбутнє, Ви долучаєтеся до того інформаційного простору, а значить до ідей, до цілей, які колись ще формували у дореволюційні часи, та, особливо, в радянські часи», – сказав Роман Миколаїв.

Нагадав очільник міста й про прийнятий закон про декомунізацію. Мовляв, хоч і в більшій мірі він стосується перейменування назв, але теж має відношення до решти всього.

«Я ж хочу, щоб ми з вами звернули увагу і почали декомунізацію у своїй свідомості, своїх звичаях, своїх традиціях…У нас є гарні, напрацьовані, виправдані уже віками традиції та народний, так званий національний одяг, – каже Роман Миколаїв. – Я закликаю усіх вас подумати і задати собі питання: а чи не краще відроджувати данні традиції та створювати нові державно-національні традиції. Я закликаю усіх вас вдягнути на останній дзвоник, на випускний, на вручення дипломів національний одяг. Я не вимагаю цього. Я закликаю подумати над доцільністю відродження своїх прадавніх традицій… Наше національне робить нас нами!».

А як ставитеся Ви до радянської шкільної форми?

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости