Унікальний випадок: на Буковині хлопця вилікували від малярії

956

Лікарі Чернівецької обласної дитячої лікарні діагностували у 17-річного хлопця малярію. І хоча медики уперше мали справу з цією хворобою, врятували життя юнаку.

Хлопець потрапив до Чернівецької обласної дитячої лікарні в дуже важкому стані: не міг ані ходити, ані говорити, була висока температура. - Хворий приїхав до Чернівців з Нігерії вступати у медичний вуз. За два тижні до приїзду перехворів малярією вдома, але недолікувався. Як потім, вже у Чернівцях, у нього двічі піднімалася висока температура.

"Швидку" його друзі викликали лише тоді, коли хлопчина опинився у "передкоматозному" стані, - розповідає заступник головного лікаря з лікувальної роботи Чернівецької обласної дитячої лікарні Наталія Скращук.

– Ми за симптомами зрозуміли, що маємо справу з малярією, а потім підтвердили діагноз лабораторно. Це – перший випадок малярії за весь час існування дитячої обласної лікарні.

Тож у лікуванні хворого допомагали фахівці з Києва, які вивчають тропічні хвороби.

- У Нігерії – епідемія малярії. Ця хвороба потребує специфічного лікування, якого в Україні немає. Ліки допомагали діставати працівники Буковинського державного медичного університету, - каже пані Наталія. Нам вдалося врятувати хлопця, - додає вона.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости