, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

На вулицях Тернополя побільшало прохачів

354

У часи політичної та військової нестабільності на вулицях обласного центру побільшало прохачів. Серед них трапляються люди, які займаються фальшивою благодійністю.

Жителям обласного центру радять, перш ніж допомагати, поцікавитися документами прохача.

Збір коштів на вулицях чи у громадському транспорті заборонений, – кажуть у поліції. Оскільки для цього є інші методи, пише .

«Дозволено збирати кошти комусь на допомогу через благодійні акції або через домовленість з магазинами, де встановлюють відповідні скриньки. Також має бути зареєстрований фонд, який повинен мати всі необхідні документи. Для проведення збору благодійних коштів зі сторони людей, які потребують допомоги, має бути написана заява, документи, які підтверджують особу, які стосуються хвороби чи іншої ситуації. Людям, які готові допомагати, теж варто поцікавитися, чи є потрібні документи у людини, яка просить», – відзначив начальник сектору комунікації головного управління Національної поліції в області Сергій Крета.

Щоб вберегти тернополян від шахраїв, поліцейські проводитимуть відповідні рейди серед прохачів на вулицях обласного центру.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги