На Житомирщині інвесторам запропонують для оренди понад 70 гектарів сільгоспземель

272

На Житомирщині інвесторам запропонують для оренди понад 70 гектарів сільгоспземель

Фото: мережа Інтернет

26 Травня 2016,08:45

6

Землевпорядники Житомирщини на земельному аукціоні у червні запропонують інвесторам взяти участь у земельних торгах з продажу права оренди на три земельні ділянки. Загальна площа земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) становить 71,7 га. Про це повідомляє сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

“Виставлені на торги ділянки знаходяться у Новоград-Волинському районі (Киківська сільська рада). Стартова сукупна вартість ділянок визначена на рівні 8 % від нормативної грошової оцінки землі та становить 142 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що з початку року землевпорядники вже провели земельні торги, за результатами яких інвесторам продали права оренди на чотири земельні ділянки на території Червоноармійського району. Загальна площа угідь становить 108,6 га. Орендна плата у сумі 115 тис 500 грн щорічно надходитиме до місцевих бюджетів.

Довідково: Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України “Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах”.

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі “Земельні аукціони”.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости