, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

З початку року із Закарпаття експортували переважно ліс, вугілля й антрацит, як імпорт завозили авта та оброблювальні машинки

284

У Закарпатській митниці ДФС, станом на 25 травня 2016 року, на обліку перебуває 3643 особи, які здійснюють операції з товарами. Відтак зовнішньоекономічну діяльність у січні-травні 2016 року здійснювали 1490 суб’єктів господарювання.

Упродовж п’яти місяців суб`єктами господарської діяльності здійснено оформлення переміщених товарів через митний кордон України у зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС на суму понад 7,5 млрд грн. З цієї кількості імпортовано товарів на суму більше 4,8 млрд грн, експортовано на суму понад 2,7 млрд грн.

Також у січні-травні поточного року митницею оформлено 53 716 митних декларацій, з яких 33,9% оформлено в режимі імпорту та 42,5% – в режимі експорту. Водночас зазначимо, що Закарпатська митниця ДФС потрапила в трійку митниць України, де процедура оформлення декларацій на імпорт відбувається найшвидше – 1 година 16 хвилин.

У пунктах пропуску митниці забезпечено на 100% оформлення митних декларацій з використанням процедури електронного декларування.

Щодо імпорту товарів у зону діяльності митниці протягом звітного періоду, то він здійснювався, в основному, з таких країн: Угорщина, Австрія, Чехія. Серед основних імпортних товарів були: машини автоматичного оброблення інформації та їх блоки; вироби з пластмаси для транспортування та пакування; обладнання друкарське; автомобілі легкові тощо.

Експорт товарів у вказаний період здійснювався, в основному, в такі країни: Угорщина, Словаччина, Німеччина. Серед основних експортних товарів були: лісоматеріали оброблені, завтовшки більш як 6 мм; вугілля кам’яне, антрацит; вугілля деревне; вироби столярні та теслярські, будівельні деталі тощо, повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області. 27 травня 2016р.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги