Як у Тернополі виступала Ірина Федишин (фоторепортаж)

Вперше у Тернопіль з естрадною програмою приїхала українська співачка Ірина Федишин. Тернополяни відвідали концерт під назвою "Лише у нас на Україні".

– Я рада що сьогодні приїхала до земляків і майже до свого дому, – прокоментувала виступ Ірина Федишин.

Закінчила концерт співачка виконанням гімну України. До слова, продюсер та чоловік Ірини Федишин родом з Тернопільщини. Тому й не дивно що Ірина Федишин гастролює на авто з Тернопільською реєстрацією.

Довідка:

Ірина Федишин (1 лютого 1987 року, Львів) – українська співачка, працює у жанрі поп-музика. Випустила чотири альбоми: "Твій Ангел" (2007), "Україна колядує" (2007), "Пароль" (2012), "Україна колядує" (2013).

Творчість Ірини Федишин розвивається в двох напрямках. Перший з них – це український народний стиль, який частково перегукується з українським мелосом, його добре і весело сприймають на різноманітних вечірках і забавах. А другий – популярна музика. Ірини Федишин була учасницею творчого об’єднання "Ліра".

У 2007 році Ірина Федишин випустила альбом "Твій ангел", який розійшовся великим тиражем у Західній Україні. Наприкінці 2007 року співачка випустила альбом "Україна колядує", вже традиційно, частину пісень для свого альбому Ірина Федишин написала сама. За півтора місяця було продано більше десяти тисяч копій альбому "Україна колядує".

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости