Самопроголошену територіальну громаду Хмельницького обшукують СБУшники та поліція

481

Фото: з вільного доступу

У Хмельницькому працівники СБУ та поліція обшукують офіси членів псевдотергромад. Правоохоронці перевіряють приміщення, яке незаконно захопили представники самозваної «територіальної громади».Про це 0382.ua повідомили власні джерела інформації.

Окрім проведення обшуків захопленого приміщення та офісу, провірятимуть і житло учасників «громади».

Спустіле приміщення площею 605 кв. м. вже два роки захоплене, так званою територіальною громадою міста Хмельницького.

Тоді у ЗМІ з’явилася інформація про перелік приміщень, які можуть бути передані у оренду.

8 травня 2014 року звернулися дві невідомі особи, які виявили бажання взяти вказане приміщення в оренду, з проханням показати їм його. Після цього група невідомих незаконно захопили нежитлове приміщення комунальної власності площею 605,2 кв. м, яке розташоване в центральній частині міста на вул. Кам’янецькій, 38.

Громада функціонує з власними «уповноваженими», «реєстрами майна» та «посвідченнями людини». Члени цієї структури діють організовано, заперечують діяльність конституційних органів влади та місцевого самоврядування України, привласнюють владні повноваження і захоплюють комунальне майно.

Коли проблема назріла, депутати Хмельницької міської ради звернулися з проханням до Генеральної прокуратури України з приводу «неспроможності та небажання правоохоронних органів та прокуратури захистити порушені права територіальної громади міста Хмельницького» (зі звернення).

13 травня 2014 року працівники Хмельницького МВ УМВСУ в Хмельницькій області за вказаним фактом внесли відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12014240010002235 за правовою кваліфікацією: ст. 35б КК України — самоуправство, але жодній особі тоді не було повідомлено про підозру.

Після того силовики проводили слідчі дії та допити. Сьогодні ж поліція та предствники СБУ проводять обшуки.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги